Do 19.4. probíhá kontrola a náběr affs! Zapiš se zde

Opened!!

30. října 2013 v 0:01 | Belli-Rose |  News
Konečně otevřeno. Od této chvíle sem budu přidávat příspěvky o grafice. - kdo by to byl řekl? :D Budu se snažit přidávat příspěvky každý den, ale samozřejmě když toho budu mít hodně do školy, tak nebudu moct přidávat.
Chtěla bych udělat i nábor wardrobe- pokud by někdo měl zájem. (Dyštak se zmiňte v komentářích)
A také otevírám objednávku designů.

Teď bych vám chtěla něco o mém blogu prozradit.

Grafice jsem se začala věnovat asi před začátkem velkých prázdnin. Líbilo se mi to, tak jsem to jen tak ze srandy zkusila. Strašně mě to chytlo, a tak jsem se začala věnovat grafice víc a víc, až mě napadlo, že bych si založila blog, kde bych svou grafiku publikovala a dozvěděla se, jestli je má grafika vůbec k něčemu.

Proč graphiverse a přezdívka Belli- Rose?

Nad jménem blogu jsem dumala hodně dlouho. Nevěděla jsem, jak by se měl jmenovat, a když mě něco napadlo, už to bylo zabrané. A tak jsem nakonec graphiverse složila ze slova graphic (protože blog je o grafice) a ze slova Converse, protože miluji ty boty. :3
A proč Belli- Rose?
To vlastně taky vzniklo skládáním. Vzniklo to z mých oblíbených barev. Zelená ve filipínštině znamená - Berde a fialová- Lila. Nakonec jsem do toho zapojila i mou oblíbenou květinu - růži (Rose). A aby to vypadalo líp, spojila jsem to pomlčkou.

To by bylo vše. Doufám, že se vám bude můj blog i grafika líbit a budete se na můj blog rádi vracet. :) Pokud máte na mě, nebo ohledně blogu nějaké otázky, zeptejte se v komentářích, a byla bych ráda, kdybyste se zmínili, jestli byste stáli o náběr wardrobe. :)


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama