Do 19.4. probíhá kontrola a náběr affs! Zapiš se zde

Prosinec 2013

No image #002

31. prosince 2013 v 23:47 | Belli-Rose |  'No image' icons
Z nudy jsem udělala jednoduché No Image ikonky. Jestli je použijete, uveďte prosím zdroj. :)


Přeji vám krásný rok 2014, doufám, že se vám v novém roce splní vše, co si přejete!:)


Wanna be my affs?

30. prosince 2013 v 1:32 | Belli-Rose
Dlouho jsem nad tím přemýšlela, jestli mám udělat náběr Affs, nebo ne, ale nakonec jsem se rozhodla, že ho udělám. Budu ráda za každý spřátelený blog. :) Neberu urážející blogy!
Jestli chceš být můj Affs, do komentáře napiš:
1) Přezdívka
2) Blog
3) O čem máš blog?
4) S kým má být tvá ikonka?
5) Souhlasíš s podmínkami?

Pravidla pro spřátelení:
1) Obíhat stačí 1x týdně
2) Zanechat komentář :) (komentář ale nesmí být typu: "Ahoj, obíhám."
3) Na blog nesmíš psát nadávky a sprostá slova.
4) Musíš mít mojí ikonku v menu. ( Je mi jedno s kým bude. Když mi napíšete na e-mail, že chcete, abych vám mou ikonku vytvořila, není problém Usmívající se)

SPŘÁTELUJI SE SE VŠEMI BLOGY (AŽ NA ANTIBLOGY)

Favourite fonts #001

23. prosince 2013 v 12:27 | Belli-Rose
Nevěděla jsem, co bych vám měla přidat, tak jsem udělala "sbírku" mých oblíbených fontů s odkazy, kde si je můžete stáhnout. Stahujte kliknutím na obrázky. :)


Winter templates

23. prosince 2013 v 11:51 | Belli-Rose |  Templates
Slibovala jsem vám aktivitu, kterou jak vidíte se snažím dodržet. :)Včera jsem udělala takové jednoduché šablonky v různých arvách. (všechny v celém článku). Šablonky měly představovat krajinu na kterou sněží, ale nejspíš to nikomu nedošlo, protože to ani není poznat :X. Můžete měnit velikost podle vaší představy. :) Při použití použijte zdroj!

News

22. prosince 2013 v 22:49 | Belli-Rose |  News
Dlouho jsem se neozvala, za což se vám omlouvám, ale neměla jsem čas. Scháněla jsem dárky, do školy jsme toho měli hodně, spala jsem u sestřenice, zaviroval se mi notebook... Takže jsem přišla o celý photoshop. Dalo mi práci, než jsem si ho zase stáhla, ale naštěstí už ho mám funkční, takže budu od zítřka přidávat. :) Jinak chystám překvapení, ale nevím, jestli ho udělám 24. nebo na Silvestra. No, uvidíme. :)
Kdybych se neozvala (což doufám, že se ozvu!), tak vám přeji krásné Vánoce!!:)

Winter separators

12. prosince 2013 v 20:13 | Belli-Rose |  Separators
Omlouvám se, že jsem dlouhou dobu moc nepřidala, ale neměla jsem vůbec čas:/. Snad se to příští týden změní. Každopádně se vám chci předem omluvit, že přes víkend nebudu přidávat, protože u mě bude spát kámoška :3 Ale možná si najdu chvilku a něco přidám (možná udělám náběr wardrobe? - jestli by měl někdo zájem).

Udělala jsem tedy jednoduché oddělovače, které se mi strašně líbí!:3 Můžete používat bez zdroje, ale když ho někdo použije, budu ráda. :)

Design #003 ft. Lily Collins

8. prosince 2013 v 11:41 | Belli-Rose |  Past designs

l Design version: #003 ft. Lily Collins l Spokojenost: 95% l Nastavený l
Předešlý design se tu neohřál ani týden, ale tenhle se mi líbí víc, než ten předešlý, takže doufám, že tu bude dlouho :3 Dělala jsem na něm asi 6 dílů Gossip Gir :D (vždy si GG pustím a při tom dělám design). Jinak se omlouvám za tu neaktivitu, ale blog mi vůbec nešel (jsem jediná?) Naštěstí už mi dneska funguje, takže se pokusím přidat článek (jestli to tedy nepřestane fungovat).
Jak se vám design líbí?

Shapes- Female mix

4. prosince 2013 v 15:15 | Belli-Rose |  Shapes
Taková měnší grafika :) Udělala jsem zatím jen 3, ale mám jich rozdělaných víc, takže je sem budu postupně přidávat. :) Můžete volně používat, nemusíte uvádět zdroj, ale když ho uvedete, budu ráda :)

Design #002 ft. Danielle Peazer

1. prosince 2013 v 10:11 | Belli-Rose |  Past designs
l Design version: #002 ft. Danielle Peazer l Spokojenost: 87% l Design od: 30. 11. 2013- ~ l Náhled l

Už to chtělo změnu. Ty veselé barvy mě v tomto počasí přestaly bavit. Chtělo to něco klidnějšího, takže jsem celý pátek a kus soboty strávila s tímto designem, který se mi sice líbí, ale štve mě, že popisky v menu nejsou moc k přečtení, přitom na náhledu jsou viditelné dobře. -_- Myslím, že tenhle design se tu moc neohřeje, protože budu dělat nový design, který bude propracovanější, a snad i hezčí. Jenže mám jeden problém, že nemůžu najít zimní fotky. Nechci tam totiž dávat ty, co už jsou na ostatních stránkách, které pravidelně navštěvuji. Ale to už jsem odbočila. Doufám, že se design líbí alespoň trochu. Veškeré komentáře uvítám! :)

Past design #001 ft. Nina Dobrev

1. prosince 2013 v 9:59 | Belli-Rose |  Past designs
Design version: #001 ft. Nina Dobrev l Spokojenost: 80% l Design od: 27. 10. 2013- 30. 11. 2013 l

Tenhle design je první na blogu, a jsem s ním spokojená. :3Líbí se mi ty barvy, které k fotkám Niny sedí. :) Doufám, že se líbí stejně jako vám. Usmívající se