Do 19.4. probíhá kontrola a náběr affs! Zapiš se zde

Article pics

Article pics- Nina Dobrev

8. března 2014 v 14:54 | Belli-Rose
Konečně něco jiného něž objednané designy. Musela jsem si od nich chvilku odpočinout, i když je dělám strašně ráda, potřebovala jsem udělat nějakou drobnou free grafiku. A tak je tady s Ninou dobrev. Je to pět artile pics + PNG s pozadím a PNG bez pozad (můžete použít na designy atd...) Pokud použijete uveďte zdroj! (hlavně u toho PNG)
Za Ninou jsou ještě modré trojúhelníčky, ale nejsou na mém pozadí stránky vidět -_- Když si ale otevřete obrázek na nové kartě, ty trojúhelníčky uvidíte:)

Article Pics Phoebe Tonkin

6. února 2014 v 22:16 | Belli-Rose
Article pics, tentokrát s Phoebe Tonkin a popravdě musím říct, že tohle jsou ty nejhorší Article Pics, co jsem kdy udělala :D Vůbec se mi nelíbí. Pokud budete chtít použít, tak prosím uveďte zdroj (protože na article pics není, jelikož tam ten zdroj vždycky zapomenu dát -_- :D)

Katy Perry- Article pics

27. ledna 2014 v 14:03 | Belli-Rose
Tyhle PNG jsou úplně otřesné:D Dělala jsem to narychlo, a taky to podle toho vypadá. Pokud je někdo vůbec použijete, tak není nutné uvádět zdroj.:)

Lily Collins Article Pics

19. ledna 2014 v 10:27 | Belli-Rose
Asi si myslíte, že jsem se zbláznila, když sem přidávám jednu grafiku za druhou, ale tak to není:D Jen mě v pátek chytla grafická nálada, že jsem si stihla udělat grafiku i na další týden, kterou budu přidávat den po dni. Takže blog bude aktivní, ale já nevím, jestli tu budu. Známky už sice máme uzavřené, ale jedeme stále bez oddychu a já potřebuji v novém pololetí začít dobře, abych to neopravovala na poslední chvíli :D

Article pics-Jennifer Lawrence

12. ledna 2014 v 13:15 | Belli-Rose
Jsou to moje první Artcle pics, a myslím, že na to, že jsou první se mi celkem povedly.:3 Ale stejně to jednu vadu má :D Jsou moc velké. Kliknutím na ně otevřete plnou velikost.
Můžete libovolně měnit velikost a pokud použijete,nemusíte uvádět zdroj.

 
 

Reklama