Do 19.4. probíhá kontrola a náběr affs! Zapiš se zde

Icons

Social Icons #002

21. ledna 2014 v 16:41 | Belli-Rose

(Stahuj kliknutím na obrázek)
Udělala jsem jednoduché ikonky, které snad někdo využije :D Kdybyste je použili, někam připište zdroj:)

Social Icons

2. ledna 2014 v 14:30 | Belli-Rose
(Stahujte kliknutím na obrázek)
Včera jsem neměla na větší grafiku čas, tak jsem udělala sociální ikonky. :) Jsou to mé první (taky to tak vypadá :D) Udělala jsem celkem dost socálních sítí (Twitter, Facebook, Tumblr, Skype, Vine, Soundcloud, Instagram, Vine a Deviantart). Doufám, že je někdo použije. :) Při použití uveďte zdroj a byla bych ráda, kdybyste napsali do komentářů, že si je stahujete (to ale není povinností, je to jen abych věděla, jestli je někdo používá :) ).

Btw: Děkuju vám za včerejší krásnou návštěvnost! Skoro třicet návštěv za jeden den, to jsem ještě nikdy neměla. Měla jsem z toho strašnou radost. Ještě jednou vám moc děkuju, jste nejlepší!♥

Icons- Female mix

30. října 2013 v 13:17 | Belli-Rose
Máme poslední den prázdnin, takže jsem z grafiky udělala něco jednoduchého, protože toho máme na zítřek celkem hodně. Jsou to jenom ikonky. Kdybyste chtěli, abych tam nějakou celebritu přidala, stačí napsat do komentářů. :) Je to zatím jen Female mix. Mix s mužskými celebritami přidám příště. Jestli ikonky použijete, napište někam, že jsou z mé stránky, děkuju. Více ikonek je v celém článku.

 
 

Reklama