Do 19.4. probíhá kontrola a náběr affs! Zapiš se zde

News

Další omluva

11. května 2014 v 11:24 | Belli-Rose
Omlouvám se, že jsem tu zase nebyla, ale od pátku jsem byla u kamarádky a dneska je Den matek, takže bych ho dneska chtěla strávit s mojí mamkou♥ Zítra se vrátím až okolo půl 7, k tomu škola, takže začnu přidávat až od úterka a blog už začne fungovat jako dříve. Takže se všem znovu omlouvám.

Btw: Děkuju za 5000 návštěv!♥

Vyhodnocení Velikonočního projektu

23. dubna 2014 v 21:35 | Belli-Rose
Je tu vyhodnocení!:) Doufám, že se vám budou ceny líbit a ten, co nic nevyhraje, to zkusí příště:) Ceny už jsem měla vybrané od té doby, co jsem sem článek zveřejnila(píšu to proto, aby mě někdo na ask.fm zase nenapadal, že adržuji atd..). Pokud někdo bude mít s cenou problém(např. že ji nebude chtít, apod, tak mi to prosím napište do tohoto článku! Cena bude připojena někomu jinému.:)

Tímto nápadem se "čtverečky" jsem se inspirovala u Andie (andiegraphic.blog.cz)

Kliknutím na obrázek zjistíte cenu

Vyhodnocení kontroly a náběru affs

22. dubna 2014 v 13:00 | Belli-Rose
Je tu pozdější vyhodnocení:D

Sister sites:

Jsem ráda, že jste se skoro všichni zapsali do sister, ale já nemám čas vás všechny obíhat skoro každý den. Mé staré affs vám potvrdí, že i takhle to zvládám jen tak tak:D Takže Sister sites jsou:

Renaiti
Oomarie
R (nezapsala se, ale měla nedávno kontrolu do které jsem se zapsala já, takže ji nechávám:D-stejně bych ji nechala i kdyby neměla kontrolu:3)
Maddie

Elite:

Flek
Veoica Eámanë
Cleopatra
Kikča

Nezapsali se, ale zůstávají v elite: Sarah-Lee http://sarah-lee.blog.cz/
Márč- http://antidote.blog.cz/
Evanel- http://fire-graphic.blog.cz/

Tutorials - I need help

14. dubna 2014 v 6:30 | Belli-Rose
Už několik lidí mi na ask.fm napsalo, že byste chtěli nějaké návody na grafiku a tak, ale nemám vůbec nápady. Byla bych proto ráda, kdyby jste do komentářů napsali, které návody byste uvítali. Nepište mi ale, že chcete návody, jak tvořit layouty, jelikož by to bylo na dlouho. Takže to plánuji až tak na velké prázdniny, až budu mít čas. Tutoriály bych přidávala každý týden, vždy v sobotu nebo v neděli. Tipy na návody mi můžete psát i na ask.fm, a můžete mi je psát pořád. Budu ráda za každý nápad:)

Btw: Omlouvám se, pokud jsou v článku pravopisné chyby. Psala jsem to narychlo a neměla jsem moc čas ho překontrolovat.

Kontrola a náběr Affs

12. dubna 2014 v 14:54 | Belli-Rose
Přiznejme si to, nejsem zrovna skvělé affs, zapomínám obíhat (spíš to nestíhám). Zvládám obíhat jen ve čtvrtek, pátek a o víkendech, ale pak mi do toho něco vleze a prostě to nestihnu. Proto jsem se rozhodla udělat kontrolu a náběr affs, abych si v tom udělala pořádek a ZAČALA KONEČNĚ OBÍHAT JAK MÁM!

KONTROLA A NÁBĚR PROBÍHÁ OD 12.4. - 19.4.
Sister sites- 4x a více do týdne
Elite- 3x týdně
Top- 2x týdně
Normal- 1x týdně

Pro staré affs:

Jméno + odkaz na blog
♔ Proč chceš zůstat mým affs?
♔ Koho chceš na ikonku?
♔ Která skupina chceš být?

Pro nové affs:

♔ Jméno+ odkaz na blog
♔ O čem je tvůj blog?
♔ Proč chceš být můj affs?
♔ Která skupina chceš být?
♔ Koho chceš na ikonku?

Vyhodnocení objednávky designů

4. dubna 2014 v 17:10 | Belli-Rose
Bylo to strašně těžké rozhodnutí:D Vždycky když jsem si myslela, že už mám vybráno, tak se stalo něco, co mě znovu donutilo popřemýšlet nad tím. Nebudu to prodlužovat, design udělám:

Sorry

28. března 2014 v 17:58 | Belli-Rose
Strašně moc se omlouvám, že jsem na blogu neaktivní, a že ani neobíhám affs, ale nemám na blog vůbec čas. Každý den to jsou alespoň 3 testy, a já musím zabrat, jelikož mi vychází 4 z chemie:D (Haha, that's not funny). Takže jsem se na počítač dostala jen jednou, když jsem musela dělat referát. Teď je ale konečně víkend, takže budu více aktivní:) (Omlouvám se takhle kvůli tomu skoro každý týden, ale tentokrát už to bude pravda)

Fanclub

3. března 2014 v 16:15 | Belli-Rose
Máš rád/a můj blog a grafiku? Chtěl/a by ses stát fanouškem blogu? Stačí jen, když se zapíšeš a dáš si na blog jednu z těchto ikonek. :)

Do komentářů napiš:
1) Přezdívka+ odkaz na blog
2) Jak jsi můj blog objevil/a?
3) Co se ti na mém blogu líbí?
4) Dáš si mou ikonku na tvůj blog?

Až napíšeš do komentářů, zapíšu si tě do fanlistu. Děkuji všem, co se zapíší!:) ♥

Reconstruction

1. března 2014 v 13:58 | Belli-Rose
Rozhodla jsem se, že tu udělám menší rekonstrukci, protože potřebuju dělat něco jinýho než jenom designy. Takže budu dělat ještě k tomu rekonstrukci.

1.3. 2014 - ~


1. Menu

Něco uberu a něco přidám. Nechápu, proč tam mám News, když jsem do nich psala jen jednou, a to když jsem si blog zakládala. Chtěla bych tam ještě něco málo přidat, ale nevím, jestli tam toho už nebude moc.

60%


2. Galerie

Ano, musím se opičit:D Má to každý druhý blog, ale galerie má své výhody. Našla jsem návod, kde je všechno popsané. Od založení, až po dělání designů.

50%


3. Objednávka grafiky

Už dlouho nad ní přemýším, a nakonec jsem se rozhodla, že ji nakonec udělám. (Pokud si ji u mě vůbec někdo objedná :D) Objednat byste si u mě mohli vlastně cokoliv.

0%

Vyhodnocení náběru wardrobe

14. února 2014 v 23:18 | Belli-Rose
Přihlásilo se více blogů, než jsem čekala, za což jsem ráda:3 A ani jsem se nemusela rozhodovat, koho do wardrobe vyberu.
Takže mým wardrobem jsou...
 
 

Reklama