Do 19.4. probíhá kontrola a náběr affs! Zapiš se zde

Ordered graphic

Ordered graphic (abenson-hq)

25. dubna 2014 v 21:48 | Belli-Rose
Po delší době zase objednaná grafika:) Doufám, že je s tím adminka spokojená, protože já nejsem:D Vypadají naprosto stejně!-__- Pokud se ti grafika nelíbí, nemusíš jí používat, při použití ale použij zdroj

Ordered graphic (flekstories)

13. dubna 2014 v 17:20 | Belli-Rose
Tahle objednávka pro mě byla noční můra!:D Signatury, které mi vůbec nejdou:D Hlavně mi přijde, že všechny signatury, co si u mě adminka *Flek* objednala, vypadají úplně stejně-.- Ale tak snad se ti líbí:)

Ordered graphic (flekstories, e-calder)

12. dubna 2014 v 16:09 | Belli-Rose
Odinstalujte mi někdo z počítače Photoshop, protože to co poslední dobou tvořím je hnus:D Nikdy jsem neviděla tak těžkou grafiku jako jsou signatury! :D Pokud se vám grafika nelíbí, nemusíte ji použít.:)

Ordered graphic (ultimate-tayswift)

2. dubna 2014 v 19:52 | Belli-Rose
Objednané logo. Vůbec se mi nelíbí:D Chtěla jsem na něj použít font, který je přesně Taylor Swift (teda aspoň mi to takhle našel google:DD). A také tam jsou kytky, motýli a vlaštovka, protože když je to jaro...
Každopádně jsem se hodně inspirovala od TerusH (graphic-heart.blog.cz) a Chloé (velvetart.net , creativeland.blog.cz)
Udělala jsem dvě verze, ale mě stejně připadají všechna loga SKORO stejná.:D Doufám, že se ti líbí.Pokud ne, ještě napiš a já ti ho udělám znovu. :)

Ordered graphic (komu-sa-nepacim-nech-sa-nepozera, w-violet)

30. března 2014 v 10:36 | Belli-Rose
Konečně objednaná grafika!:D Už mi zbývají jen dvě objednávky, cože je škoda, prootže mě to dost baví, takže pokud by měl někdo zájem, tak můžete TADY. Beru všechny.:)
Pro Bašku:
Vím, že jsi chtěla menší a já udělala větší, ale nepočítala jsem, že budou takhle velké, takže můžeš libovolně měnit velikost. :)
Pro W-violet:
 
 

Reklama