Do 19.4. probíhá kontrola a náběr affs! Zapiš se zde

PNG

PNG Taylor Swift

29. března 2014 v 21:55 | Belli-Rose
Nevěděla jsem, jakou grafiku a s kým udělat, tak jsem udělala jednoduché PNG, které bylo za chvíli hotové.(taky to podle toho vypadá) Ale nemám vůbec nápady na grafiku, takže pokud máte nějaký nápad co a s kým, okamžitě pište na ask!:D Budu vám strašně vděčná, je mi jedno s kým nebo co to bude:) Pokud použijete, nemusíte uvádět zdroj, stačí jen napsat do komentářů že ho použijete. Mžete ho použít naprosto na cokoliv.:)

Kliknutím na obrázek se vám zobrazí celá velikost.

PNG Miley Cyrus

11. března 2014 v 11:09 | Belli-Rose
Konečně jsem se dostala k nějaké deobné grafice. Jsem nemocná, a tak nechci trávit několik hodin za notebookem, tudíž se k designům dostanu až o víkendu (omlouvám se, že to tak trvá, jsem hrozná). Doufám, že se vám tyhle PNG líbí, i když jsou zimní (nebyl to záměr, jenom se mi tyhle barvy k tomu nejvíce hodí). Můžete je libovolně používat a měnit jejich velikost, ale pouze SE ZDROJEM.

PNG pack Lucy Hale

22. ledna 2014 v 14:03 | Belli-Rose

Stahuj kliknutím na obrázek

PNG pack jsem dlouho nedělala, tak jsem se do něj pustila. Je v něm 6 PNG (nejsme si jistá) s Lucy Hale. Snad je někdo využije. Jinak toho obrázku si nevšímejte, je příšerný :D, ale potřebovala jsem nějaký obrázek na to PNG.

PNG Lana Del Rey

16. listopadu 2013 v 20:26 | Belli-Rose
Tak jsem nakonec udělala ještě PNG s Lanou Del Rey. Doufám, že se vám líbí, protože mě celkem jo. :) Při použití zdroj uvádět nemusíte, protože už na nich uvedený je. :)

PNG- Little Mix

2. listopadu 2013 v 12:05 | Belli-Rose
Více v celém článku. :)
(Stahuj kliknutím na obrázek)
 
 

Reklama