Do 19.4. probíhá kontrola a náběr affs! Zapiš se zde

Shapes

Cara Delevingne shapes + 1 signature

17. dubna 2014 v 8:30 | Belli-Rose
Hledala jsem celebritu, se kterou bych si mohl udělat druhou verzy designu na blog a narazila jsem na tyhle úžasné fotky Cary a prostě nešlo s nimi něco neudělat:3 Taže tady jsou shapes, které jsou původně hodně velké, takže můžete velikost libovolně měnit, stejně jako u signatury. Při použití použijte zdroj( u signatury nemuíte, tam zdroj je)

Jennifer Lawrence shapes

23. března 2014 v 14:29 | Belli-Rose
Po dlouhé době zase shapes, ale alespoň nějaká grafika. Tyhle fotky Jennifer jsou úplně úžasné. (Co to kecám, všechny její fotky jsou úžasné:D). Nevydávejte za své! Při použití uveďte zdroj!

Phoebe Tonkin shapes

15. března 2014 v 11:24 | Belli-Rose
Děs a hrůza, ale chtěla jsem něco přidat, aby to tu nestálo:D. Připadá mi, že moje grafika je čím dál horší a horší, teda alespoň teď. A navíc ještě ty dva designy udělat, to teda bude něco:D
Tyhle shaoes můžete volně používat, ani zdroj nemusíte uvádět, ale byla bych ráda, kdybyste mi do komentářů nebo na ask, to je jedno, napsali, že je použijete:)

Shapes Claire Holt

21. února 2014 v 17:40 | Belli-Rose
Tenhle měsíc jsem nedělala žádné shapes (pokrok?:D) Nejspíš je to tím, že jsem na grafiku ani neměla moc času. Tenhle týden jsme měli dost učení, takže jsem ani nemohla oběhnout Affs, za což se omlouvám, ale pokusím se to dohnat. Taky už mi zbývají udělat asi jen 3 (?) designy a jeden musímnastavit, a pak se zase začnu plně věnovat blogu, možná tu udělám pár změn:) Ale k shapes, tyhle se mi líbí, hlavně ten photoshoot:3 Připadá mi, že na shapes používám jeden a ten samej tvar:D Snad se vám líbí, protože je můžete volně používat:)

Shapes Ellie Goulding

30. ledna 2014 v 16:22 | Belli-Rose
Zase shapes:D Už se stydím to sem dávat. Ale alespoň po dlouhé době nějaký článek. Můžete používat bez uvádění zdroje:)

Shapes - Leighton Meester #02

23. ledna 2014 v 18:23 | Belli-Rose
Dodělala jsem ještě tři shapes s Leighton, jelikož nám vypli internet a já neměla co dělat, tak jsme udělala grafiku s někým, koho už mám v počítači. Snad se vám líbí, protože mně se líbí víc než ty první, ale to bude kvůli těm fotkám :D. Pokud použijete, uveďte zdroj.:)

Shapes - Leighton Meester

20. ledna 2014 v 10:00 | Belli-Rose
Když to nejsou No image ikonky, tak to jsou shapes. Jenže já to prostě nedokážu neudělt, když najdu fotky a úplně si to představím v tom tvaru s textem a tak:D Tohle prostě musí být pro tenhel týden poslední shapes!:D Ta prostřední se mi nelíbí vůbec, ale jinak si myslím, že ostatní nejsou tak špatné. Pokud chcete, libovolně je použijte.:)

Selena Gomez shapes

18. ledna 2014 v 12:00 | Belli-Rose
Jen tak jsem něco tvořila a nakonec z toho vzniknul obrázek se Selenou, který se mi zalíbil, a tak jsem z něj udělala další obrázky :) Mně se celkem líbí a doufám, že i vám.:3 Pokud použijete, uveďte zdroj:)

Shapes Nina Dobrev

16. ledna 2014 v 17:39 | Belli-Rose
Tyhle fotky Niny jsou úplně perfektní, takže jsem s nimi musela něco udělat a překvapivě to nejsou No Image :D Tyhle shapes se mi celkem líbí, hlavně ta první:3 Doufám, že vám taky:) Můžete je volně používat, ale jestli je použijete, uveďte prosím zdroj.
Btw: Děkuju vám za návštěvnost!:O Už jen jeden a bude tu 900návštěvností.:) Přemýšlela jsem, že až tu bude 1000, tak bych udělala nějaké překvapení. Ještě jednou vám děkuju!♥

Shapes- Female mix

4. prosince 2013 v 15:15 | Belli-Rose
Taková měnší grafika :) Udělala jsem zatím jen 3, ale mám jich rozdělaných víc, takže je sem budu postupně přidávat. :) Můžete volně používat, nemusíte uvádět zdroj, ale když ho uvedete, budu ráda :)
 
 

Reklama