Do 19.4. probíhá kontrola a náběr affs! Zapiš se zde

Templates

Template Lea Michele

24. ledna 2014 v 17:15 | Belli-Rose
| Pro stažení klikni SEM |

Udělala jsem jednoduchou šablonku, tak snad se vám líbí. Pokud ji někdo budete chtít použít, tak z ní nemažte můj zdroj! Ke stažení je v PSD, takže si můžete změnit barvu, a tak:)

Template #003

18. ledna 2014 v 8:46 | Belli-Rose
Kliknutím na obrázek se ti ukáže jen šablonka

Pokusila jsem se o nějaké šablonky, ale vůbec se mi nelíbí :DD Každopádně pokud ji někdo použijete, uveďte zdroj (připadá mi, že do článků píšu pořád jedno a to samé -_- :D) Kdyby měl někdo zájem o šablonku v jiné barvě, napište si na e-mail, ráda vím ji udělám. Usmívající se

Template

10. ledna 2014 v 18:43 | Belli-Rose

Konečně pátek! Snad teď budu mít o víkendu na blog víc času. Alek těm šablonkám. Abych nemusela dělat různé barvy, tak jsem rovnou udělala jednu šablonku v PSD, a ten, kdo bude chtít jinou barvu si ji prostě změní. V photoshopu jsem zamkla vrstvy, které NESMÍTE měnit! Kdyby ale někdo o tuto šablonku stál a neměl photoshop, klidně mi napište na e-mail, že chcete tuto šablonku v jiné barvě a napište mi ve které. Ráda vám šablonku udělám :)

Winter templates

23. prosince 2013 v 11:51 | Belli-Rose
Slibovala jsem vám aktivitu, kterou jak vidíte se snažím dodržet. :)Včera jsem udělala takové jednoduché šablonky v různých arvách. (všechny v celém článku). Šablonky měly představovat krajinu na kterou sněží, ale nejspíš to nikomu nedošlo, protože to ani není poznat :X. Můžete měnit velikost podle vaší představy. :) Při použití použijte zdroj!
 
 

Reklama